Žádost o půjčku

Chcete se dozvědět více o tom, jak probíhá a jak bude probíhat samotná žádost o půjčku? Přinášíme vám informace, které vás krok za krokem provedou tím, co vás čeká. Zjistíte tak, že naše půjčky jsou nejenom jednoduché, ale i rychlé a samozřejmě pro každého.

Každá naše půjčka začíná žádostí

Rozhodnete-li se k tomu, že si u nás půjčíte, je třeba začít s vyplněním žádosti. Tou vás provede náš poradce, který je k dispozici 24 hodin denně. Díky tomu bude celé vyplnění žádosti nejenom jednoduché, ale také rychlé. Na základě uvedených údajů poté připraví možnosti toho, jak by mohla právě vaše konkrétní půjčka vypadat. A vy si vyberete tu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Začínáme výběrem částky

První krok v žádosti o půjčku začíná výběrem konkrétní hodnoty požadovaných peněz. Jelikož nabízíme sumy od tisíců do milionů, je nejprve třeba vybrat si konkrétní rozmezí dané částky. Tu v následujícím kroku přesně specifikujete. Pamatujte, že vybraná suma by měla odpovídat nejenom vašim konkrétním potřebám, ale i aktuálním možnostem. A to s ohledem na odpovědné půjčování, kterého se držíme.

Informace o vašem příjmu a zaměstnání

Chceme o našich klientech znát i tyto informace, a to především proto, abychom mohli připravit všechny půjčky, které budou k dispozici. A čím více jich bude, tím výhodnější lze získat. I proto je druhým krokem informace o příjmech, po kterých následují informace o zaměstnání. Pamatujte, že mnohdy dané info může sloužit jenom pro naši potřebu a nemusí být ověřováno. Nebojte se tedy uvádět reálné údaje.

Vyplnění základních údajů

Následujícím krokem už je pouze vyplnění základních údajů o vaší osobě. Ty se tak stanou podkladem pro samotné vyřízení půjčky. A jelikož i zde vás nechceme zatěžovat žádnými složitostmi, plně si vystačíte s údaji z vašeho občanského průkazu. Ty následně doplníte údaji kontaktními, jako je váš email, nebo váš telefon.