Podmínky půjčky

Uvažujete o naší půjčce? Pokud ano, zjistěte také, jaké jsou její podmínky. Hned na úvod ale musíme říci, že se jich rozhodně není třeba bát. Jsou velmi benevolentní, stejně jako jsou velmi jednoduché na samotné splnění. Díky tomu může být půjčka zcela určitě schválena i vám.

Komu může být půjčka určena?

V tomto v tomto směru dokážeme potěšit opravdu každého, jelikož naše půjčka je rozhodně určena pro celou řadu zájemců. A to proto, že spolupracujeme s řadou poskytovatelů a dokážeme tak vybrat a připravit produkt na míru komukoliv. Není problémem, pokud si žádáte jako lidé nezaměstnaní, nebo jako žadatelé bez doložitelného příjmu. Nabízíme ale i půjčky pro problémové klienty. Stejně tak u nás mohou požádat studenti, důchodci, nebo matky na mateřské dovolené. Těm všem jsme připraveni nabídnout jednu z nejlepších a nejvýhodnějších půjček, jaká aktuálně na trhu je. Půjčíme ale i běžným klientům, jako jsou zaměstnanci a podnikatelé.

Jaké doklady jsou třeba pro vyřízení půjčky?

Zde se snažíme jít cestou skutečné jednoduchosti. A tak mezi nejdůležitější a zároveň jediný doklad patří pouze občanský průkaz. Údaje z něho nám tak pomohou identifikovat vás jako osobu samotného žadatele. To hlavní, co potřebujeme znát, je jeho číslo, rodné číslo a vaše bydliště. Zároveň z něho ověříme také věk. Zde musíme podotknout, že půjčky, které nabízíme, jsou určeny jenom těm žadatelům, kteří již dosáhli plnoletosti. Tedy těm, kterým už je 18 let a více.

Co vše je třeba dokládat?

I zde se snažíme, aby bylo vše co nejjednodušší a nejsnadnější. Mnohdy si tak vystačíme jenom s informacemi, které jste uvedli ve vaší žádosti. A tak nepotřebujeme třeba ani dokládat příjem, stejně jako nepotřebujeme vidět výpisy z registrů, nebo další dokumenty prokazující vaši bonitu. Vždy postupujeme individuálně a tak v rámci mnoha půjček vyřídíme vše z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti jakéhokoliv papírování.