Když kreditní kartu, tak jedině od Cetelem!

Myslíte si, že se bez kreditní karty v pohodě obejdete? Ano, také v dnešní době je to možné. Připravujete se však o řadu výhod, které jsou dnes s vlastnictvím této vymoženosti spojeny. Ušetříte, získáte různé dárky a navíc se snižuje riziko, že byste byli okradeni. Nosit u sebe v dnešní době větší finanční hotovost opravdu není moudré, naopak platby kreditní kartou riziko okradení minimalizují. Pokud si pořídíte kartu od Cetelem, nebudete brzy chápat, proč jste byli tak dlouho bez ní.

S kartou Cetelem můžete využít dlouhého bezúročného období!

Máte strach, že bude kreditní karta vysávat vaši peněženku a vy budete muset platit zbytečné peníze navíc? To přece není žádná pravda! Kreditní karta Cetelem vám nabízí až 55 dnů bezúročného období. Když v tomto čase peníze na kartu vrátíte, nebudete platit ani korunu navíc! To je skutečné férové jednání. První 3 výběry z bankomatů, které jsou označeny logem MasterCard, máte navíc úplně zdarma. V klientské zóně si rovněž můžete bezplatně objednat virtuální kartu, s níž bez obav zaplatíte na internetu.

Na cetelem.cz máte svoji kartu vždy pod kontrolou

Bát se nějakého zneužití je opravdu zbytečné, mnohem vyšší je pravděpodobnost, že vás někdo okrade o vaši finanční hotovost, kterou nosíte při sobě. Svůj úvěrový účet ovládáte sami pohodlně na cetelem.cz, a to kdykoli. Ve dne i v noci, v každém dni v roce! Právě zde si můžete aktivovat i odměny za čerpání, prohlížet elektronický výpis z vašeho účtu a nic vám nebrání ani změnit si zcela zdarma svůj PIN. V případě ztráty nebo krádeže můžete tímto způsobem provést i blokaci vaší karty. S touto kreditní kartou máte jistotu, že jste moderní, protože počet jejích majitelů stále stoupá. Poté, co se seznámíte s jejími výhodami, je takřka jisté, že se bez ní nebudete chtít obejít ani vy!