Charakteristika půjčky Provident

Chceme-li si vzít půjčku, je dobré vždy znát základní charakteristiku. A protože jednou z nejoblíbenějších společností na trhu je právě Provident, podívejme se, co nabídne tento poskytovatel.

Nejprve je třeba začít tím, kolik nám může nabídnout peněz. Zde určitě potěší celkový rozsah dostupných částek, které jsou k dispozici. Pro ty, kteří potřebují málo, je připravena i dvoutisícová suma. Naopak pro ty, kteří potřebují i desítky tisíc, dosahuje maximum hodnoty příjemných 80 000 korun českých. A to už je suma, která rozhodně zaujme každého. Zvláště proto, že ji můžeme využít na cokoliv.

U Provident si lze zvolit také splatnost

Není to jenom výše půjčky, ale je to také splatnost, která by nás měla při samotné žádosti primárně zajímat. V tomto ohledu máme na výběr z toho, zda využijeme splátek měsíčních, nebo týdenních. U první varianty nám Provident umožní splácet peníze od tří, až po 22 měsíců. Pokud zvolíme raději variantu týdenních splátek, máme možnost volby hned ze tří konkrétních termínů. Jedním je 45, druhým 60 a třetím celých 100 týdnů. Každý z nich jsme tak povinni zaplatit konkrétní výši splátky. A to v závislosti na tom, jakou půjčku si bereme.

Provident kalkulačka nám dá vybrat, jaký typ půjčky chceme

Nezapomínejme na to, že tento poskytovatel půjček nám může dát vybrat i to, zda budeme chtít půjčku hotovostní nebo bezhotovostní. Tedy zda chceme peníze na ruku, nebo je chceme raději zaslat na náš bankovní účet. I toto nám umožní zvolit si Provident kalkulačka. Na základě toho tak vidíme jasnou charakteristiku půjčky, kterou si bereme. A to i s informacemi o tom, kolik konkrétně zaplatíme jak v rámci celkové částky, tak vidíme také to, kolik zaplatíme i na jednotlivých splátkách, ať užnou týdenní, nebo měsíční. Vše je tak jenom v našich rukou, přičemž tento nebankovní poskytovatel nám je nechává poměrně volné.