Zmapujme všechny úvěrové produkty, které má Era v nabídce

Banky jsou obecně doporučovány ve chvíli, kdy máme zájem půjčit si peníze jednoduše a také výhodně. Platí to i o bance, kterou je Era. Ta nabídne hned několik úvěrových produktů. Jakých?

Když si chceme půjčit, měli bychom hledět nejenom na výhodnost, ale i na to, jaké jsou vlastně možnosti a zda vyhovují našim potřebám. Tato banka rozhodně dokáže vyhovět téměř každému. Třeba i tomu, kdo už půjčku má a chce si ji zvýhodnit. Právě tato oblast je dnes velmi zajímavá. Produkt s názvem sjednocená půjčka totiž dokáže nabídnout jistoty spojené jak se snížením aktuální úrokové sazby, tak i se snížením aktuálně hrazené měsíční splátky.

U Era lze vytvářet také finanční rezervy

Žádat o půjčku nemusíme jenom ve chvíli, kdy plánujeme větší investici. Velmi často lidé žádají hlavně proto, že jim dojdou peníze. V takových případech je dobré mít k dispozici především rezervy. Ty si lze u Era vytvořit dvěma způsoby. První je klasika v podobě kontokorentu. Tedy možnosti sjednat si povolené přečerpání účtu, v rámci kterého můžeme jít do minusu. Tento produkt je dostupný i u účtů studentských. Na druh finanční rezervy můžeme hledět také u kreditních karet, které nejsou spjaty s naším běžným účtem, ale také nám peníze nabídnou.

Éra přihlášení vám umožní i žádost i klasickou půjčku

Přihlásíte-li se ke svému klasickému bankovnímu účtu, máte možnost požádat si i o klasický úvěrový produkt, kterou je půjčka. Díky Éra přihlášení se můžete těšit na rychlé a jednoduché vyřízení. Co vás však zajímá více, to jsou parametry této půjčky. Na úvod řekněme, že si lze půjčit částku 20 000 – 600 000, kterou je možné splácet až 7 let. Navíc mohou být částky strhávány automaticky a tak nikdy nezmeškáte splatnost. Zajímavou výhodou je také dostupná pojistka schopnosti splácet. Ta ochrání třeba ve chvíli, kdy přijdete o zaměstnání a tedy i plat.