Víte, že Airbank vám umožní spojit vaše stávající úvěry

Tato banka nepotěší jenom ty, kteří hledají možnost nové půjčky. Potěší i ty žadatele, kteří hledají možnost, jak zvýhodnit své stávající úvěry. Těm je totiž k dispozici takzvaná konsolidace půjček.

Pokud se podíváme objektivně, na to, co tento pojem konkrétně znamená, je třeba říci, že jde o takzvané sloučení. Všechny vaše aktuální úvěry jsou přepočítány, nesplacená závazky zahrnuty do jednoho celého a vy rázem platíte jenom jednu měsíční splátku. A cílem tohoto kroku? Rozhodně celkové zvýhodnění vašich splátek, stejně jako možnost toho, že ulevíte vašemu rodinnému rozpočtu. Pojďme se tedy na tento postup podívat konkrétněji.

Co nám Airbank umožní konsolidovat?

Máme-li být konkrétní, je možností více než dost. Základem jsou samozřejmě klasické úvěrové produkty. A to ať už jde o půjčku v hotovostní, nebo bezhotovostní. Za úvěrový produkt se ale u Airbank považuje také karta kreditní, nebo splátková. Pokud na ní mýte dluh, není nic jednoduššího, než ji do konsolidace také přidat. Vše doplňuje i třetí varianta, kterou je kontokorent. Kdo neví, o co se jedná, tak přiblížíme, že jde o povolený minusový zůstatek na vašem účtu. Logicky tedy taktéž o produkt, který je považován za úvěrový.

Vše zobrazí Airbank internet banking

Je jedno, kde dané úvěrové produkty máte, jelikož si je všechny převedete právě k této bance. A aby bylo dosaženo i celkové přehlednosti, vytvoří vám z nich banka jeden celistvý úvěr. Ten bude následně viditelný v online aplikaci Airbank internet banking. Můžete tak sledovat nejenom to, kolik vám zbývá splátek, nebo zda platby chodí, jak mají. Můžete také prostřednictvím IB zasílat dané splátky, a to jak standardní, tak i mimořádné. Není problémem ani to, tuto půjčku splatit předčasně. Zde oceníte fakt, že za to neplatíte žádný poplatek. Ty nejsou účtovány ani za řadu dalších postupů.