Může ČSOB financovat koupi našeho vozu? Ano!

Úvěry u bank nemusí být jenom neúčelové, jelikož může jít i o specifické produkty určené ke koupi konkrétní věci. ČSOB není v daném směru výjimkou. Nabídne poměrně zajímavou možnost financování auta.

Vlastní vůz dnes můžeme potřebovat z celé řady důvodů. Může to být osobní nebo rodinná přeprava, stejně jako ho můžeme potřebovat na cesty do práce, nebo se nám hodí také jako auto na podnikání. To vše jsou případy, kdy se bez něho neobejdeme. Co ale v případě, kdy na ten nový nebo ojetý nemáme peníze? Je třeba najít vhodné financování. Zajdeme-li na pobočku této banky, nebudeme zklamáni. Proč? Jelikož nám nabídne nejenom zajímavé úvěry, ale třeba i výhodné pojistky.

Základním produktem je ČSOB leasing

Začněme tím klíčovým, čímž je samozřejmě možnost sjednat si výhodný leasing. Ten dnes patří mezi nejrozšířenější a také mezi osvědčené způsoby financování našeho vozu. Zde ČSOB přichází s několika výhodami, kam patří třeba zvýhodněné obchodní akce, pojistné které je již započítané ve splátkách, nebo možnost delšího rozložení splátek. Vyřízení úvěrové smlouvy je rychlé a jednoduché a úroky patří mezi jedny z nejnižších. Klasiku poté banka doplňuje i několika specifickými produkty, kam patří zpětný leasing, subleasing, nebo takzvaný eurový leasing.

Chcete klasiku? CSOB vám nabídne zákaznický úvěr

Standardní leasing využívají nejčastěji podnikatelé. Jste-li soukromou osobou, může se vám hodit spíše zákaznický úvěr, který CSOB také nabízí. Jeho charakteristika je jasná. Patří sem možnost získat neomezenou částku, délka splácení není limitována zákonem a splátka úvěru je osvobozena od DPH. Jistotou je také to, že se splátky nebudou během daného období měnit, stejně jako je ve splátce zahrnuto i nezbytné pojištění. K tomuto úvěrovému produktu je možné sjednat také výhodné pojištění schopnosti splácet, které pokrývá hlavní rizika – ztrátu zaměstnání, nebo úraz spojený s pracovní neschopností.