Kolik peněz nabídnou půjčky od Raiffeisenbank?

Máte v hledáčku toto banku a chcete využít půjček, které vám nabízí? Pokud ano, je dobré vědět, jaké jsou aktuální možnosti. Podívejme se spolu s námi, jaké sumy má Raiffeisenbank k dispozici. Říci samozřejmě musíme to, že se sumy odvíjejí i od toho, o jaký konkrétní úvěrový produkt si budeme žádat. Začneme jedním specifickým, kterým je možnost refinancování stávající půjčky. V takovém případě se lze dostat i na velmi zajímavých 600 000 korun českých. Navíc s jistotou až padesátitisícové odměny, kterou můžete získat právě za to, že půjčku převedete sem. Tato výhoda se týká také situace, kdy nechcete refinancovat, ale konsolidovat.

Kolik peněz nabídne klasická Raiffeisenbank půjčka?

Nyní se už pojďme podívat na to základní a nejdůležitější, kterým není nic jiného, než klasický úvěr. Ten je u banky označován jako rychlá půjčka. Kolik konkrétně nám tedy v rámci tohoto produktu může Raiffeisenbank nabídnout? Je i ideální volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout částky až 500 000 korun českých. Samozřejmostí je, že pokud na peníze dosáhneme, máme možnost je využít na cokoliv. Nejenom, že nejsme bankou omezováni v konkrétním využití. Pozitivem je také to, že nejsme nuceni konkrétní útratu ani dokládat – třeba pomocí faktur, nebo konkrétních účtenek.

Zajímavé peníze nabídne U RB i kontokorent

Kontokorentní úvěr neboli povolené přečerpání. I to je v současné době možnost, jak si můžeme půjčit. A to nejenom ve chvíli, kdy potřebujeme větší částku jednorázově, ale také ve chvíli, kdy chceme vytvářet finanční rezervy. Maximální sumou, kterou může RB nabídnout, je částka 150 000 korun českých. Tím ale výhody nekončí. Pokud by nám stačila suma pod 10 tisíc, máme jistotu v tom, že ji získáme mnohem jednodušeji – tedy bez složitého dokládání, stejně jako bez složitého prověřování naší bonity, nebo našeho příjmu. Dá se tedy říci, že menší limit tohoto úvěru je schvalován téměř každému.