Jakým způsobem lze u Equa bank sjednat účet?

Dnes se bez bankovního účtu obejdeme jenom těžko. To proto, že nám na něho může chodit výplata, můžeme z něho platit třeba složenky a poplatky, stejně jako může být spojen i s potřebnou rezervou.

Proto už téměř každý z nás bankovní účet samozřejmě má. Kdo ne, ten uvažuje o jeho sjednání. Proto se podíváme na možnosti, jaké v tomto směru nabídne Equa bank. Ta je sice menší bankou, ale rozhodně je považována za jednu z nejmodernějších. I proto nabídne v rámci sjednání účtu nejenom klasiku. Tou se rozumí možnost otevřít si bankovní účet přímo na pobočce. Jejich počet se nyní blíží k padesáti a tak rozhodně není problém zavítat na pobočku v každém větším městě. Není to ale jediná možnost.

Equa bank nabídne i online sjednání

Druhou cestou, a to pro mnohé o mnoho pohodlnější a rychlejší je takzvané online sjednání. K tomu nepotřebujete nic jiného, než základní doklady totožnosti, počítač nebo notebook a samozřejmě připojení k internetu. Následně stačí vyplnit na webu Equa bank formulář, u kterého rozhodně nestrávíte déle času, než je pět minut. Jakmile je odeslán, začne banka vaši žádost rychle zpracovávat. Připravená smlouva je poté předána přepravní službě, kdy vám ji kurýr přiveze přímo na vaši adresu. Po ověření totožnosti ji dostáváte do rukou a účet je váš.

Takto lze sjednat různé bankovní účty

Velkým pozitivem je rozhodně to, že se při sjednávání nemusíte orientovat jenom na nabídku klasických bankovních účtů – tedy těch běžných. Formou internetu si u banky můžete sjednat i bankovní účty spořicí. A to jak v klasickém provedení, tak i v provedení HIT, se kterým je spojeno vyšší úročení. I to je dobrá zpráva pro všechny, kteří chtějí nejenom běžnou správu svých peněz, ale i pro ty, kteří chtějí své aktuální finance zajímavým a jednoduchým způsobem také zhodnocovat. A to bez nutnosti navštívit banku.