Jak výhodně spořit u UniCredit?

Banka není specialistou jenom na oblast bankovních účtů nebo úvěrových produktů. Banka je specialistou také na oblast zhodnocování peněz. A co konkrétně lze u UniCredit získat?

Začneme produkty, které jsou spojeny především s minimálním až nulovým rizikem a jasným a garantovaným zhodnocením. V tomto případě se tedy nejedná o nic jiného, než o jistotu v podobě spořicích účtů, popřípadě jistotu v podobě termínovaných vkladů. To ale není jediná cesta, protože UniCredit nabídne také produkty spořicí ve spojení s naším budoucím životem. Můžeme zde sjednat i penzijní připojištění s jistotou zajištění právě v době našeho stáří.

UniCredit a její spořicí účet

Začněme tím nejvyužívanějším, což je zcela určitě spořicí účet. Tedy produkt, který může být zajímavou alternativou k účtu běžnému. Proč? Jelikož UniCredit nabídne možnosti mít peníze kdykoliv k dispozici, bez jakýchkoliv případných výpovědních lhůt. Potěší ale i výše zhodnocení, která je nastavena na 0,30 procent ročně. Zajímavými bonusy je také možnost nejenom bezplatného vedení daného účtu, ale i jeho bezplatného zřízení. Samozřejmostí je i to, že účet můžete ovládat nebo spravovat jak prostřednictvím vašeho počítače, tak i prostřednictvím vašeho mobilního telefonu.

U UniCredit Bank jsou k dispozici také termínované vklady

Ty jsou vzhledem ke zhodnocení už o něco zajímavějším produktem. Proč? Jelikož lze dosáhnout i na úrokovou sazbu celé 3 procenta. Zapomínat ale nesmíme na to, že u termínovaných vkladů nemůžeme peníze využívat okamžitě. Hodí se tak hlavně pro ty, kteří mají financí dostatek a mohou tak část z nich svázat s konkrétním termínem. Ty jsou u UniCredit Bank poměrně zajímavé. Spořit lze v rámci několika týdnů, stejně jako měsíců, popřípadě také několika let. Čím je ale spořicí program Duet plus také zajímavý, to je určitě faktem, že vklady mohou být realizovány jak v českých korunách, tak třeba i v dolarech nebo eurech.