Jak se můžeme u mBank pojistit?

Chceme-li, abychom byli ochráněni v mnoha situacích, sjednáme si pojistný produkt. Už dávno ale neplatí, že bychom museli nutně jenom do pojišťovny. Zajímavou nabídku pojistek nabídne i mBank.

Pojistné produkty jsou zde primárně proto, aby nás chránili. Tedy aby hlavně chránili naši peněženku. Pokud je problém, může nastoupit právě pojišťovna, která se postará o hrazení výdajů, stejně jako může poskytnout sjednané pojistné plnění. A jak si za chvíli ukážeme, už dávno není nutné navštěvovat pojišťovny jako takové. Jejich produkty totiž snadno a velmi pohodlně můžeme sjednat také v bance. Nevěříte?

mBank nabídne pojistky související s finančními produkty

Mezi hlavní oblast pojištění u většiny bank na trhu patří ty produkty, které se přímo vážou ke konkrétním produktům. A to k těm finančním. Pokud se podíváme na nabídku mBank, tak ta rozhodně není výjimkou. Mezi stěžejní možnosti v tomto případě patří jak pojištění k hypotéce, tak i neméně zajímavé a využívané pojištění k půjčce. Pokud tedy ztratíme zaměstnání, nebo se stane další neočekávaná věc v našem životě, nemusíme zoufat. Přijde na řadu pojišťovna, která bude naše závazky jednoduše hradit.

Na mBank.cz se dozvíte další možnosti

Výše uvedené pojistné produkty jsou sice ty nejběžnější, ale rozhodně nejsou jediné. Pokud zůstaneme v segmentu financí, což se po návštěvě webu mBank.cz očekává, nesmíme zapomínat na pojištění zneužití karty. Pokud ji ztratíme, nebo nám je odcizena, nemusíme se bát odčerpání peněz. Pokud nastane, banka nám finance vrátí. Stejně tak můžeme pojistit i naše pravidelné výdaje, stejně jako schopnost splácet, která je vázána ke kreditní kartě. Kdo rád cestuje, tomu přijde vhod i klasika. Za tu je považováno cestovní pojištění. To vás chrání před výdaji v jakýchkoliv koutech našeho světa. Stejně tak tato pojistka může chránit i vaše zavazadla.