Co nabízí GE Money v oblasti hypotečních úvěrů?

Hypotéky jsou využívanou cestou k tomu, jak si může každý z nás poměrně snadno a rychle splnit sen o vlastním bydlení. Máte-li stejné sny, podívejte se, co v této oblasti umí nabídnout GE Money.

Mezi klíčový produkt samozřejmě patří hypotéka klasická. U ní se můžete těšit nejenom na nízký úrok začínající těsně nad hranicí dvou procent. Jistotou je i to, že se vše obejde také bez zbytečných poplatků nebo různých sankcí. Tím ale výhody zdaleka nekončí. Banka se totiž může orientovat i na ty, kteří chtějí poměrně specifický produkt, kterým je takzvaná Úsporná hypotéka. Ta je ideální cestou, jak financovat a zároveň jak spořit.

U GE Money lze hypotéku i refinancovat

Banka však cílí i na ty klienty, kteří již tento úvěrový produkt mají. Ale zcela logicky si ho chtějí také zvýhodnit. Ani to není nic těžkého. GE Money nabídne takzvané refinancování, tedy možnost převést si stávající produkt právě sem. Hlavní výhodou je určitě snížení úrokových sazeb a tedy i větší výhodnost. Do této oblasti se však může zařadit i konsolidace úvěrů, která je ručena nemovitostí. I to může s danými produkty lehce souviset. Mimo to lze využít také konsolidaci půjček k hypotéce. Jednoduše tak snížíte především své aktuální měsíční splátky.

GE Money Bank nabídne peníze na cokoliv

Zatímco klasická hypotéka vám poskytne peníze jenom na stavbu, koupi nebo třeba rekonstrukci, je zde ještě hypotéka americká. I tu vám GE Money Bank může nabídnout. Tato forma úvěru je ideální tam, kde chcete využít peníze jenom dle svého uvážení a nechcete být omezováni ani účelem, ani nutným dokládáním. Z tohoto produktu následně vychází ještě jeden, který patří mezi oblíbené. Jedná se o takzvaný doplňkový úvěr k vaší hypotéce. Ani u něho není nijak zkoumáno to, na co se budou dané peníze využívat. Mnohdy je spjatý také s velmi rychlým a jednoduchým vyřízením.