Česká spořitelna umožní správu účtu online. Pomocí Servis24

Setkáme-li se s pojmem Servis24, jde o internetové bankovnictví, které nabízí svým klientům Česká spořitelna. Co vše v rámci něho nabídne a jak nám může ulehčit starosti, stejně jako ušetřit peníze?

Jenom málokomu se chce při každé věci chodit do banky. I proto většina z nich vyslyšela své klienty a nabídne možnost správy účtu online. A největší banka na našem trhu v tomto směru není žádnou výjimkou. Nabízí totiž Servis24. Tedy internetové bankovnictví určené jak pro klienty z řad soukromých osob, tak pro klienty z řad podnikatelů. Přihlášení je přitom velmi jednoduché. Stačí jméno a heslo, nebo certifikát na čipové kartě.

Jaké základní funkce Česká spořitelna nabídne?

Vše musíme začít základními funkcemi. Ty spočívají v přehledech. Můžeme tak na jednom místě zjišťovat zůstatky na běžném účtu, na podnikatelském účtu, stejně jako můžeme sledovat stav našich úvěrových produktů. Mezi další hlavní funkci patří možnost zaslat tuzemskou i zahraniční platbu, nebo zadat trvalý příkaz k úhradě. V rámci administrace nám Česká spořitelna umožní sledovat stav našich platebních karet, stejně jako jejich limitů, nebo dalších omezení. To vše prostřednictvím počítače či notebooku, jednoduše online.

Jaké výhody nám CSAS tímto přinese?

V první řadě ušetříme čas. Stačí pár kliků a ihned víme, zda se odeslala platba, stejně jako ihned můžeme danou platbu realizovat. Čas ale můžeme ušetřit i tím, že si o řadu věcí online také požádáme. A jak? Jednoduše přes administraci, nebo dostupný eshop. Tím ale výhody nekončí. Používáním internetbankingu nám CSAS ušetří také peníze. Proč? Protože každá zadaná transakce je vždy levnější než ta, kterou bychom zadávali na přepážce. A čím větší objem peněz posíláte, tím zajímavější samozřejmě dané úspory mohou být. I to je důvod, proč IB využívat. A to řada klientů banky potvrzuje.